33 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

ул.Академика Павлова, 120а, оф.301, Харків, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
taxifolia.ua

Про нас

ТОВ «ТАКСИФОЛИЯ» - великий виробник високочистого таксифолина (дигидрокверцетина) з природних джерел (модрини сибірської і даурської).

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАКСИФОЛИЯ» створено в 2007 р. в Білгород з метою реалізації інноваційних хроматографічних технологій у промислових масштабах для отримання високоочищених субстанцій різного призначення.

Розроблена технологія отримання Таксифолина (Дигидрокверцетина) фармакопейного якості.

Проектна потужність підприємства розрахована на 23 тонни продукту в рік.

Спираючись на багаторічний досвід розробки технологій хроматографічної очистки природних і генно-інженерних білків, синтетичних пептидів, антибіотиків, низькомолекулярних біологічно активних компонентів рослинного і тваринного походження, компанія розпочала свою діяльність з реалізації технології хроматографічного очищення добре відомого природного антиоксиданту - дигидрокверцетина (міжнародна назва - таксіфолін).

Наша компанія постійно розвивається, удосконалюючи технології виробництва продукції, впроваджуючи «ноу-хау», розширюючи асортимент і ринки збуту продукції. Серед партнерів компанії — найбільші науково-дослідні центри та виробничі підприємства Росії, Німеччини, США, України: МДУ їм. М. в. Ломоносова, ВАТ «ДІОД», ФГУП "Курська біофабрика - "БИОК", ФДМ «Російський кардіологічний науково-виробничий комплекс Росмедтехнологій» - Експериментальне виробництво медико-біологічних препаратів, ВАТ «Кузбассконсервмолоко», фірма Cas Organic US Corp. (Englishtown, USA), фірма LebLang (Німеччина).

 

В Україні з 2013 року під ТМ "Taxifolia" випускаємо натуральні і високоефективні дієтичні добавки з високочистого дигидрокверцетина під брендами ДГК "Р" і ДГК "G".

Виробництво організоване р. в Харків, де знаходиться центральний офіс офіційного представника компанії в Україні.

Наше представництво крім дієтичних добавок, а також їх продажу, постачає дигідрокверцетин-сирець безпосередньо від виробника. Будучи ексклюзивним і офіційним представником компанії "Таксифолия" на території України ми гарантуємо високу якість наданої субстанції різної міри очищення, кращу ціну на ринку і швидкість поставки сировини.

Дигідрокверцетин в якості дієтичної добавки

Дигідрокверцетин (ДГК) - біофлавоноїд з Р-вітамінною активністю натурального природного походження. Найсильніший антиоксидант. Володіючи широким спектром дії ДГК використовується в фармацевтичній промисловості для виробництва лікарських препаратів та дієтичних добавок. У медицині ДГК використовують в комплексному лікуванні різних захворювань, а також в якості профілактики і в період реабілітації. Більш детально можна ознайомитися в розділі "Застосування у медицині".
 
 

Дигідрокверцетин в харчовій промисловості

Дигідрокверцетин крім фармацевтичної промисловості здобув велику популярність застосування в харчовій промисловості як натуральний антиоксидант, антиокислювач, консервант. Тут його використовують для продовження терміну придатності продуктів і поліпшення їх органолептичних властивостей. Більш детально можна ознайомитися в розділі "Застосування у харчовій промисловості".

Прагнемо бути краще

Для виробництва ДГК "Р" і ДГК "G" використовується сировина найвищої якості. Чистота дигидрокверцетина не менше 98%. Інноваційна технологія виробництва дигидрокверцетина (ДГК) компанією "Таксифолия" не має аналогів у світі, підтверджена патентами і відзначена золотою медаллю на міжнародній виставці "IDEEN-ERFINDUNGEN-NEUHEITEN" в Німеччині.
 

Європейська якість - доступна ціна

Нам вдалося виготовити продукт Європейської якості за доступною ціною для українського споживача. На Таксіфолін (Дигідрокверцетин) виробництва ТОВ "Таксифолия" в Німеччині отримано міжнародний Сертифікат №1243 від 27.02.2012, що дозволяє використання Дигидрокверцетина високої міри очищення в країнах Євросоюзу.
 

Сенс нашої роботи - ваше здоров'я

Випустивши вітчизняні біодобавки найвищої якості ми твердо впевнені в їх ефективності. Адже тільки якісний та ефективний продукт принесе користь мільйонам. Чим більше ми отримуємо позитивних результатів, відгуків та подяк від вас - тим більше прагнемо до випуску нових препаратів на благо здоров'я нації.
 

Інформація про компанію

Назва:
Taxifolia
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Представництво
Бренди:
Taxifolia, ДГК "Р", ДГК "G"

Інформація про виробництво

Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner